Yaşam

Mood Ödülleri için Geri Sayım Başladı

Burak Akan başkanlığında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mood Ödülleri, Cumhuriyetin 100. yılına özel bir konseptle hem Ankara hem de İstanbul’da düzenlenecek.

Her yıl katılımcıları ve gösterileriyle zirvedeki yerini koruyan Mood Awards’ta halk oylaması önümüzdeki hafta www.moododulleri.com.tr adresinde başlıyor.

Bu yılki heyet üyeleri: Burak Hakkı, Dr. Nadir Saraç, Hakkı Ergök, Av. Bedia Teymur, Güvenç Kurtar, Selma Şentürk, Suat Yanc, Ahmet Bircan, Çağlar Tavşanoğlu, Kambiz Babaei, Begüm Gürel ve İbrahim Göğem;

Düzenleme kurulunda Sıla Uysal, Gülşah Güneş Ulusoy, Cihangir Ulusoy, Ahmet Kadir Alparslan, Burak Torun, Nihal Coşkun, Muammer Aydın, Fadıl Coşkun gibi isimler yer alıyor.

Mood Ödülleri Delegasyon Komitesi Lideri Burak Akan: “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Mood Ödüllerimizi bu yıl hem Ankara’da hem de İstanbul’da gerçekleştireceğiz. Jüri oylarının yanı sıra halk oylamasında kazanan sanatçılar da ödüllerini alacak. Bu yıl da emek ve değer katan herkesin ödüllerini alacağından eminim. “Ve her yıl olduğu gibi bu ödül de sahiplerine hayırlı olsun.” dedi.

haber-artuklu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu