Ekonomi

Emirates Skywards ve Aeroplan, yolcu sadakat programı ortaklıkları başlatıyor

  • Skywards ve Aeroplan üyeleri artık Air Canada ve Emirates tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlarda Mil/Puan kazanıp harcayabilecek.
  • Lounge erişimi, Yolcu Sadakat Programının üst düzey statüsüne sahip üyeler için yakında Dubai ve Toronto’da mevcut olacaktır.
  • Her iki havayolu da kısa bir süre önce, yolcularına üç kıtada 46 noktaya* konforlu bir bağlantı sunan bir ortak uçuş programı başlattı.

Emirates ve Air Canada, ortaklık anlaşmalarının kapsamını genişletiyor ve ‘yolcu sadakat programı’ üyelerine ortak sadakat programı avantajları sunmaya başlıyor. Emirates Skywards üyeleri, Air Canada tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlarda Mil kazanma ve harcama fırsatıyla artık dünya çapında 220’den fazla noktaya seyahat edebiliyor. Aeroplan üyeleri ayrıca, Emirates tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlarda Puan kazanma ve harcama avantajından yararlanarak, havayolunun merkezi Dubai üzerinden altı kıtada 130’dan fazla destinasyona erişebilecek.

Anlaşma, Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher tarafından imzalandı ve Air Canada Eser, Dubai’deki Emirates Küme Merkezi’nde Pazarlama, e-Ticaret ve Havacılık Planı Lideri Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Youssef Nasr tarafından imzalandı.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Air Canada ile ortaklığımızı bir sonraki seviyeye taşımaktan mutluluk duyuyoruz ve ortak yolcu sadakat programı hizmetimizi resmi olarak başlatıyoruz. Böylece 40 milyona yakın ‘yolcu sadakat programı’ üyemiz, 350’den fazla destinasyonun ortak uçuş ağında Mil kazanma ve harcama fırsatı yakalayacak ve Lounge gibi ayrıcalıklı avantajlardan yararlanabilecek. Yolcu Sadakat programı üyelerimiz için yeni hizmetler başlatmayı ve Aeroplan üyelerini ödüllü tasarımlarımız ve olağanüstü hizmetlerimizle Emirates uçuşlarında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.”

Air Canada Eser Pazarlama, e-Ticaret ve Havacılık Lideri Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Youssef Nasr şunları söyledi: “Son derece prestijli iki havayolunun kendi bölgelerindeki en başarılı sadakat programları daha da iyi hizmet sunmak için sona eriyor. İster arkadaş ve aile toplantıları düzenlemek, ister gezginlerin dünyanın en heyecan verici yerlerini keşfetmelerine yardımcı olmak olsun, herkese uygun hizmetlerimiz var. Bunun da ötesine geçerek, Aeroplan yolcuları için daha fazla veya daha rahat seyahat etme taahhüdünü yerine getirmeye devam ederken, Emirates ve Skywards ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.”

Daha fazla seyahat seçeneği, daha fazla Mil kazanma şansı

Yeni anlaşma ile Emirates Skywards üyeleri, uygun olan tüm Air Canada uçuşlarında Mil kazanabilecek. Skywards üyeleri Millerini Air Canada ağında bilet satın almak için kullanabilecekler. Uçuş ödülleri Economy Class tek yön biletlerde 8.000 Mil’den, Business Class tek yön biletlerde 16.000 Mil’den başlayacak. Daha fazla bilgi için emirlikleradresini ziyaret edebilirsiniz.

Aeroplan üyeleri, Emirates tarafından gerçekleştirilen tüm uygun uçuşlarda satın alınan bilet türüne göre Aeroplan Puanları kazanabilecek ve Emirates uçuşlarında Aeroplan Puanlarını harcayabilecektir. Daha fazla bilgi için hava kanadasıadresini ziyaret edebilirsiniz.

Aeroplan üyeleri, Puanlarını Emirates Economy Class ve Business Class tek yön uçuşlarında ek ücret ödemeden 15.000 Puan üzerinden kullanabilecekler. Üyeler ayrıca, Aeroplan’ın geniş havayolu ortakları ağını tek bir bilette bir araya getirerek sayısız ödül fırsatı kazanma fırsatına da sahip olacaklar. Aeroplan Puanlarını Emirates First Class uçuşlarında kullanma seçeneği 2023’ün başlarında kullanıma sunulacaktır.

Premium Lounge Erişimi

Air Canada veya Emirates uçuşlarında Economy Class’ta seyahat eden Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleri, Air Canada’nın Toronto Pearson’daki Maple Leaf Lounge’larına ve Air Canada Café’ye bir konukla birlikte ücretsiz giriş hakkı kazanacak.

Emirates ile Ekonomi Sınıfında seyahat eden Aeroplan Elite 50K, 75K ve Magnificent Elite üyeleri, Dubai’deki Emirates Business Class Dinlenme Salonuna bir konuk için ücretsiz giriş hakkı kazanacak.

Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika’ya erişim

Havayolları, yolcularına Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika’da kesintisiz iletişim sağlamak için 2022’nin başında ortak uçuş programına geçti. Emirates yolcuları, Toronto’ya ek olarak artık Kanada’nın Calgary, Edmonton, Halifax, Montreal, Ottawa ve Vancouver destinasyonlarına uçuş rezervasyonu yaptırabilir.

Air Canada yolcuları ayrıca Emirates’in Dubai üzerinden Hindistan Yarımadası’nda Kolombo, Dhaka, Karaçi ve Lahor, Güneydoğu Asya’da Bangkok, Hanoi, Phuket, Kuala Lumpur ve Singapur ve Güneydoğu Asya’da Cidde ve Maskat ile geniş uçuş ağına kesintisiz erişimden yararlanıyor. Orta Doğu. Ayrıca Afrika’da Addis Ababa ve Dar Es Salaam* gibi çok sayıda değerli destinasyona seyahat edebilecekler.

Ödüllü Sadakat Programları

Sektör lideri çalışmaları ve yenilikçi ürün sunumlarıyla takdir toplayan Emirates Skywards, geçtiğimiz günlerde 2021 Sık Seyahat Edenler Ödülleri’nde “Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Yılın Programı” ve “En İyi Yolcu Hizmetleri” ödüllerine layık görüldü. Sadakat programı ayrıca 2022 World Travel Awards’da “Dünyanın Lider Havayolu Ödül Programı” ödülünü almış ve 2022 USA TODAY 10 Best Readers’ Choice listesinde En Uygun Fiyatlı Yolcu Sadakat Programı arasında ilk 10’a girmiştir.

Kasım 2020’de yeniden lanse edilen Air Canada Aeroplan, Amerika’daki en uygun fiyatlı havayolu sadakat programlarından biri olarak tanınmaya devam ediyor. Aeroplan, üyelerinin oylarıyla 2022 Freddie Awards’da En İyi Organizatör ve 2021 Frequent Traveller Awards’da En İyi Puan Kazandıran ve Promotör programı seçildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu