Yaşam

10-16 Nisan 2023 Haftası Gökyüzü Enerjileri ve Burç Yorumları

Gökyüzünün bu hafta bize mesajı:

Sevgini vermeyi öğren. Çünkü kalbiniz anlasın ki hepsine yer var. Dünya sevgisiz insanlardan korkar, onların korktuğunu unutmayın.” Hz. Mevlana

Bu hafta, her ikisi de Salı günü meydana gelen iki astrolojik değerli güç, haftaya çok mutlu ve şanslı bir ruh hali getiriyor. Öncelikle Venüs, güçlerimizi artıracak ve özel hayatlarımıza renk katacak İkizler burcuna geçiyor! Burada Venüs girişken, oyuncu ve oldukça maceracı bir ruh halindedir, bu nedenle flört için olağanüstü bir dönem ilişkilerimize heyecan getirecek ve romantizmi yükseltecek tekdüzelikten bizi kurtaracaktır.

İkincisi, Salı günü Güneş, Jüpiter’i Koç burcuyla birleştirerek şansını denemek ve tutkularının peşinden gitmek isteyenler için harika fırsatlar yaratıyor. Bu, çabanızın %100’üyle sizin için gerçekten dünyalara bedel olabilecek bu yıla damgasını vurmak için kaçırılmayacak bir fırsat.

Cuma, aşkla, parayla ya da her ikisiyle de mücadele eden herkese destek ve yardım getirir. Venüs’ten Satürn’e bir kare zaman zaman iç karartıcı olabiliyor ama aynı zamanda bazılarımızın duymaya ihtiyaç duyabileceği bu konuları ciddiye alma ve sorumluluklarımızı yerine getirme konusunda bizi cesaretlendiriyor.

Koç burcu

Salı günü Venüs burç değiştirdiğinde, Cihan sizi günlük omurganızdaki özel anlara şükretmeye davet ediyor. Bu Venüs geçişi her zaman etrafınızdaki hoş ve harika şeyleri ortaya çıkardığı için, farkındalıkla çalışmak için mükemmel bir zaman.

Yine Salı günü Güneş, Koç burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Herhangi bir tutku projesinde büyük ilerleme kaydedebileceğiniz, sizin için yılın en önemli anları. Bu açı sizi bire bir en uygun Koç burcunuzda gösterir, bu nedenle Venüs Satürn’le kare açı yaptığında liderlik, cüretkar ve cesur, yiğit eylem zamanı.

Cuma günü, sezgilerinizin veya psişik yeteneklerinizin size bir bağlantıyı nasıl geliştireceğiniz konusunda fikir verdiğini görebilirsiniz. Konuşmaya devam edin ama yürekten konuştuğunuzdan emin olun.

Boğa burcu

Yöneticiniz Venüs, Salı günü doğum haritanızın para bölgesine giriyor. Harcamayı seviyorsanız bu mükemmel bir haber, tasarruf etmeye veya bütçe ayırmaya çalışıyorsanız daha az! Venüs’ün lüks zevki vardır, bu yüzden kendinizi veya bir oburu şımartmak isteyeceksiniz, ancak burada çok fazla hoşgörü büyük bir risktir.

Ayrıca Salı günü Güneş ve Jüpiter, doğum haritanızın ruhsal bölgesinde bir merkeze geliyor. Bu, sevgilinizle aranızdaki karmik bağları keşfetmek veya ilerlemenize yardımcı olmak için bizim olmamız için harika bir fırsat. Cuma günü, Venüs Satürn’le kare açı yaptığından, dostluk ve para konularını karıştırmayın, böylece şefkatiniz suistimal edilebilir. Arkadaşların herhangi bir nedenle birbirlerine borçlu hissedebilecekleri durumlardan kaçının.

İkizler burcu

Venüs Salı günü İkizler’e varıyor ve hayatınızı aşk, eğlence ve bolca flörtle aydınlatıyor! Bu, Venüs’ün en sosyal ve çekici halidir, bu nedenle herhangi bir nedenle rastgele bir kişi üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız gerekiyorsa, bu sizin şanslı haftanız! Bekarsanız, potansiyel olarak özel bire bir buluşmak için yılın en iyi haftası.

Ayrıca Salı günü, doğum haritanızın sosyal bölgesinde Güneş Jüpiter kavuşumu meydana geliyor. Bu nedenle, önümüzdeki yıllarda en az biri sizin için değerli olabilecek yeni arkadaşlar akını bekleyebilirsiniz.

Ancak Cuma günü İkizler burcundaki Venüs, Satürn’le kare açı yapacak. Yapmak istediklerinle onların oburlarının senden bekledikleri arasında gerilim yaratmak. Bu dengesizliği çözmeye çalışırken içgüdülerinizi dinleyin.

Kanser

Salı günü burç değiştiren Venüs, haftanıza son derece romantik, şefkatli ve duygusal bir başlangıç ​​sunuyor. Bu etki aynı zamanda hayal gücünüzü ve aslında güçlü sanatsal çizginizi de güçlendirir, bu nedenle sanatçılar, şairler, müzisyenler ve diğer yaratıcı türler için mükemmel bir zaman.

Yine Salı günü Güneş, tüm yıl boyunca sizin için en uygun kariyer fırsatlarından birinde haritanızın zirvesinde Jüpiter’le kavuşuyor. Bir etki yaratma ve yeteneklerinizin fark edilmesini sağlama şansı için gözlerinizi dört açın. Cuma günü, Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, seyahat veya eğitimle ilgili hayal kırıklıkları olabilir ama bu çok kısa süreli bir gerileme olabilir, bu yüzden umudunuzu kaybetmeyin.

aslan

Salı günü Venüs, doğum haritanızın arkadaşlık bölgesine girerek her tür insanla dostane, sevgi dolu bağlar kurar. Yeni arkadaşlar edinmek veya eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak için mükemmel bir zaman.

Aynı gün yöneticiniz Güneş, Jüpiter ile kavuşuyor ve sizi seyahat, eğitim veya her ikisi yoluyla kanatlarınızı açmaya davet ediyor! Bu çok iyimser ve açık fikirli bir etkidir. Büyük resme bakın ve ayrıntılara takılıp kalmayın.

Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, sevdiğiniz kişinin hayatınızdaki değerli bir konuda işinizle ilgili tavsiyelerine uyun. Tavsiyeyi yutmak zor, hatta acı verici olabilir, ancak derinlerde bir yerde bu kişinin mantıklı konuştuğunu ve tüm kalbiyle çıkarlarınızı düşündüğünü biliyorsunuz. Özel hayatınızda tutku, heyecan ve romantizm dolu bir hafta içerisindesiniz.

Başak

İyi bir izlenim bırakmaya hazır mısınız? Salı günü haritanızın zirvesinde yükselen Venüs, tüm gerçek durumlarda parlamanıza yardımcı olur. Aşkta bu etki, sizden çok daha eski veya hayatınızda otorite konumunda olan bir aşk bağlantısını da düşündürebilir. Farklı zamanlar!

Yine Salı günü bu merkezde Güneş, doğum haritanızın en karmaşık alanlarından birinde Jüpiter ile kavuşum halinde. Bu canlı, iyimser, her şeye gücü yeten güç, kıskançlık, samimiyet veya borç gibi zor konular hakkında açık ve dürüst konuşmalar için harikadır. Ancak, Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, iş hayatınız ile aşk hayatınız arasında bir miktar gerginlik veya çatışma bekleyin. Bu geçiş, ‘her şeye sahip olmanın’ çok fazla sorun olduğunu hızlı bir şekilde hatırlatıyor.

Terazi

Salı günü yöneticiniz Venüs burç değiştiriyor ve doğum haritanızın seyahat bölgesine giriyor. Kolay bir düzeyde, bu yabancı bir yerde veya sizinkinden çok farklı bir ülkeden veya kültürden bir kişiyle aşka yol açabilir. Ancak, daha derin bir seviyede, bu, zihninizi her türlü olasılığa açmanızı isteyen Venüs’tür.

Aynı gün, aşk hayatınız için büyük kozmik güvenin bir işareti olarak Güneş, karşıt burcunuzdaki Jüpiter’le kavuşuyor. Birinin ‘bekar’ olup olmadığını merak ediyorsanız, aradığınız ‘evet’ budur. Öte yandan, daha iyisini hak edip etmediğinizi merak ediyorsanız, bu aynı zamanda kendi değerinize inanmanız için bir işarettir. Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, işler zor olsa bile aşk hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için ihtiyacınız olan dayanıklılığı kazanacaksınız.

Akrep

Salı günü, Venüs doğum haritanızın tutku bölgesine girerek yeni biriyle veya mevcut partnerinizle zorlu rekabetlere yol açar. Çalkantılı bir güçtür, bazen yasa dışıdır, bazen kaderi varmış gibi görünür ama her zaman akılda kalıcı ve değerlidir. Bire bir, Güneş ve Jüpiter, daha düzgün organize olmanıza yardımcı olmak için günlük çalışma alanınızda güçlerini birleştirir. Bu parlak, ışıltılı enerjiyi kullanarak hayatınızdaki en değerli şeyler ve insanlarla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ancak Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında aşk hayatınızda yaşanan acılar ya da mutsuzluklar pervasızca kararlara ve risk almaya yol açabilir. Yeter ki ateşle oynamayı sorun etmeyin.

yay Burcu

Aşk için güzel bir hafta olacak gibi görünüyor. Salı günü Venüs size klasik romantizm için harika bir alamet getiriyor. Zaten bir bağlantınız varsa, bu etki bağlılığınızı derinleştirebilir. Ortada, yine Salı günü Güneş, Jüpiter’i bir iyimserlik, talih ve memnuniyet aleviyle haritanızın zevk bölgesinde birleştiriyor. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bu her şeyi değiştiren şaşırtıcı bir eşleşme anlamına gelebilir. Zaten kararlıysanız, peşinden gitmek istemeseniz de gününüzü aydınlatacak böyle bir yarışmanın habercisi olabilir. Ancak Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında kanınız ve partneriniz arasında çatışma veya pasif-agresif sorunlar olabilir. Ne kadar zor olursa olsun taraf tutmaktan kaçının.

Oğlak

Salı günü Venüs burç değiştirdiğinde meslektaşlarla ilişkilerin düzelmesi muhtemeldir. Bu Venüs geçişi sırasında, geçmişte sorun yaşamış insanlarla daha kolay geçinebileceksiniz ve işte artan bir uyum ve işbirliği duygusu olacak. Ayrıca Salı günü Güneş, haritanızın altında Jüpiter ile hızlı bir şekilde kavuşuyor. Bu, aile yaşamınız için güneşli, iyimser, canlı bir etkidir ve tüm konut meselelerine yeşil ışık yakar. Planlarınızda ilerleyin ve her şeyin yoluna gireceğini bilin. Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında ayrıntılara takılıp kalmamaya dikkat edin. Bir konuda takılıp kalabilirsiniz. Biraz mesafe almaya ve daha geniş bir bakış açısı elde etmeye çalışın.

Kova

Salı günü, Venüs doğum haritanızın neşe bölgesine girerek keyifli, neşeli bir sosyal ilgi dönemi başlatıyor. Bu aynı zamanda çok çapkın bir etki, bu yüzden bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, ilginç bir hafta olabilir! Ayrıca Salı günü Güneş Jüpiter ile kavuşum yaparak size günlük aktivitelerinizde bol baht ve yeterli baht getiriyor. Bir piyango bileti alın, birkaç risk alın ve çoğunlukla hayata evet deyin. Ne olduğunu görün. Ancak, Cuma günü Venüs Satürn’le kare açı yaptığında parayla risk almaktan kaçının. Pervasız olmak yerine, ihtiyatlı finansal kararlar vermeye çalışın.

balık Burcu

Salı günü, Venüs haritanızın en altına hareket ederek hayatınızın köklerine -ailenize, sevdiklerinize ve evinize- sevgi, sıcaklık ve nezaket yayar. Bu aynı zamanda nostaljiyi teşvik eden bir Venüs geçişidir; Kayıp bir aşkla yeniden bağ kurma dürtüsü hissederseniz şaşırmayın. Bire bir, Güneş, doğum haritanızın para bölgesinde bir iyimserlik parıltısında Jüpiter’le kavuşuyor. Bu sizin için yılın en şanslı günlerinden biri, bu yüzden işinizde, kariyerinizde, gelir akışlarınızda veya iddialı yeni fikirlerle ilgili herhangi bir şeyde ilerleyin. Cuma günü, Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, sizi geride bırakmış olabilecek aile üyeleriyle, özellikle de seçimlerinizi onaylamayan ebeveynler veya yaşlı akrabalarla güçlü konuşmalar yapmak için iyi bir zamandır.

Gökyüzü rehberimiz ve yolumuzu aydınlatsın.

instagram

Youtube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarlarının orijinal düşünceleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
bratca.com istanbul escort ajansı
istanbul eskort